Przyjazd

Wyjazd

[string_chosen_admin_search_type]

Number of accommodation:

Dorosłych:

Dzieci:

 

 

Szukam pokoju dla Ciebie

×
Accommodation 1

Accommodation 2

Accommodation 3

Accommodation 4

Accommodation 5

Bella Italia Mikołajki

Bella Italia Mikołajki to nie tylko miejsce na odpoczynek ale również możliwość skosztowania niepowtarzalnej włoskiej kuchni w Bella Italia Ristorante & Pizzeria. Tutaj wszystkich naszych gości zabieramy w cudowną kulinarną podróż w krainę słonecznej Italii. Spędzone w naszej restauracji chwile z pewnością zapadną Państwu w pamięć. Niepowtarzalna atmosfera, wyjątkowe potrawy, najlepsze składniki, miła obsługa to tylko wybrane cechy naszej restauracji. Odwiedź nas już dziś, rozkoszuj się wspaniałymi smakami Italii.

Bella Italia Mikołajki 2.0

Bella Italia Mikołajki 2.0 to nie tylko miejsce na odpoczynek ale również możliwość skosztowania niepowtarzalnej włoskiej kuchni w Bella Italia Ristorante & Pizzeria. Tutaj wszystkich naszych gości zabieramy w cudowną kulinarną podróż w krainę słonecznej Italii. Spędzone w naszej restauracji chwile z pewnością zapadną Państwu w pamięć. Niepowtarzalna atmosfera, wyjątkowe potrawy, najlepsze składniki, miła obsługa to tylko wybrane cechy naszej restauracji. Odwiedź nas już dziś, rozkoszuj się wspaniałymi smakami Italii.

Villa BellaItalia

Pensjonat Villa Bella Italia w Mikołajkach położony w centrum malowniczej mazurskiej miejscowości Mikołajki, zaledwie 200 metrów od Jeziora Mikołajskiego. Stylowe wnętrza, wspaniała okolica, wiele atrakcji turystycznych. Villa Bella Italia w Mikołajkach to miejsce z klimatem, inne niż wszystkie. Małe Włochy w sercu Mazur. Do tego rodzinna domowa atmosfera sprawi że Twój pobyt będzie wyjątkowo udany. Przyjedz do Villa Bella Italia w Mikołajkach i poczuj się jak w domu. Odrobina relaksu dla każdego.

Cicho, przytulnie, uroczo. To opinie gości którzy odwiedzili już Villę Bella. Pokoje zaprojektowane i urządzone z dbałością o każdy szczegół. Otwórz okno, zaczerpnij czystego, świeżego Mazurskiego powietrza. Odpocznij od codzienności, zrelaksuj się. Bella jest dla Ciebie, wygodna, nowoczesna. Zadbamy o to abyś wypoczął i zrelaksował się.

Parking

Opis parkingu