Villa Bella Italia

włoski styl

Poczuj się jak we Włoszech. Odpocznij w Bella Italia w Mikołajkach. Pokoje w tym obiekcie zostały stworzone z myślą o Tobie. Każdy ma swój klimat i same zalety.
Idealne dla rodziny, singla, pary. Zapraszamy wszystkich którzy chcą odpocząć oraz miło spędzić czas. Tylko 200 metrów od jeziora w samym sercu Mikołajek.


Zapraszamy do Bella Italia

Villa Bella Italia 1

Komfortowy pokój z balkonem z widokiem na park z placem zabaw tuż przed Restauracją Bella Italia. Wyposażony w tv 42 cal, lodówkę, czajnik, kubki, napoje zimne i ciepłe. Miękka wykładzina wyłożona na całej powierzchni pokoju. Łazienka jest wyposażona w kabinę z prysznicem, toaletę, umywalkę, ręczniki, suszarkę oraz kosmetyki kąpielowe.

zobacz pokój

Villa Bella Italia 2

Komfortowo wyposażony pokój ze skosami z widokiem na park z placem zabaw tuż przed Restauracją Bella Italia. Wyposażony w tv 42 cal, lodówkę, czajnik, kubki, napoje zimne i ciepłe. Miękka wykładzina wyłożona na całej powierzchni pokoju. Łazienka jest wyposażona w kabinę z prysznicem, toaletę, umywalkę, ręczniki, suszarkę oraz kosmetyki kąpielowe.

zobacz pokój

Villa Bella Italia 3

Przestronny pokój z małym balkonem .Wyposażony w tv 42 cal, lodówkę, czajnik, kubki, napoje zimne i ciepłe. Miękka wykładzina wyłożona na całej powierzchni pokoju. Łazienka jest wyposażona w kabinę z prysznicem, toaletę, umywalkę, ręczniki, suszarkę oraz kosmetyki kąpielowe.

zobacz pokój

Villa Bella Italia 4

Przestronny pokój ze skosami. Wyposażony w tv 42 cal, lodówkę, czajnik, kubki, napoje zimne i ciepłe. Miękka wykładzina wyłożona na całej powierzchni pokoju. Łazienka jest wyposażona w kabinę z prysznicem, toaletę, umywalkę, ręczniki, suszarkę oraz kosmetyki kąpielowe.

zobacz pokój

Villa Bella Italia 5

Komfortowy pokój ze skosami. Wyposażony w tv 42 cal, lodówkę, czajnik, kubki, napoje zimne i ciepłe. Miękka wykładzina wyłożona na całej powierzchni pokoju. Łazienka jest wyposażona w kabinę z prysznicem, toaletę, umywalkę, ręczniki, suszarkę oraz kosmetyki kąpielowe.

zobacz pokój